Pierwsze Wyzwolone Forum Arkadii

Pierwsze Wyzwolone Forum Arkadii

Ogłoszenie

[21.09.2007] Przypominam o konkursie na logo i banner. Po wiecej informacji zapraszam do dzialu 'Informacje'.

#1 2007-08-27 01:22:50

Szikaka

Ugh! Ughhh!

Punktów :   

[IMP] Uber

Moja kochana miejscowka

Offline

 

#2 2007-08-27 01:23:42

Admin

Przechuj

Punktów :   
Imię: Ed
Na mudzie: Penetrator
Irc nick: Roznie
Dlugość penisa: Brak

Re: [IMP] Uber

Jak dla gp bomba przynajmniej do polowy doswa, pozatym za duzo ogrow. 9/10.


Jeśli za oknem sypie śnieg, to znaczy, że Ozzo właśnie miał ochotę pójść na sanki.

> Jakis karid krzyczy z oddali: Lepiej idz z tad!

Offline

 

#3 2007-08-27 01:24:52

SuperPig

Pierwsze kroki

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

Ja z pelnym AJ do swojaczka lekko jade. Tylko te ogry ...


"Bede soba nawet jesli skoncze liczac drobe w kubku"
"O jutrze nie mysle bo przedemna jeszcze dzisiaj"

"Z radosnym usmiechem podazam przez czas, z fifka w reku"

Offline

 

#4 2007-08-27 01:33:54

Szikaka

Ugh! Ughhh!

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

Juz wyjasniam co i jak

Miejsce od zawsze bylo przepakowane jesli chodzi o expa. Zawodowiec z pelnymi umami moze zrobic spokojnie doswa potem tempo spada. GP i AJ maja nieco trudniejsza sytuacje, bo nie maja przemialu, a umarlaki dosc solidnie zbudowane ale wyslizgac mozna doswa/wiele bez zbytnich problemow.

Sprawa ogrow: jako ze sam jestem osobiscie w to zamieszany

Sytuacja jest bardzo prosta, na tablicach zostaly umieszczone uwagi odnosnie zasad panujacych na terenie Uber. Kazdy* kto przebywa w tej okolicy ma obowiazek bez pytania przedstawic sie ogrowi z obrecza. Jesli chce tam lowic/expic/zbierac ziola to musi zaplacic 5 mth za miesieczna 'licencje'.

*wiadomo ze kazdy nie dotyczy potencjalnych sojusznikow, gildii neutralnych i oczywiscie wrogow OK

Od pewnego czasu te DOBRE gildie nie radza sobie z zaprowadzeniem porzadku w tym rejonie. Wiec ja osobiscie nie liczylbym na odsiecz zawodowki walczacej z ogrami. Jest dwa wyjscia (jak zwykle). Mozna zaplacic i miec spokoj, mozna expic na chama i trafic na wpierdol liste. Kwestia pozniejszego jeczenia zabijanych i roznych erpegow przedzgonowych to juz inna bajka.

Jako ciekawostke moge dodac, ze w Uber sa bardzo slabi mieszczanie a kase maja przyzwoita.

Offline

 

#5 2007-08-27 02:31:33

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

i tak kazdy wie ze ogry to lamusy i moga najwyzej zabijac zoltkow.

Offline

 

#6 2007-08-27 09:58:42

Komentator

Żółtek

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

No wlasnie, jak to jest? Szikaka ilu Was tam aktywnie gra? 5 gora chyba co? A druzyna swiatla nie moze sobie dac rady? :> Szacunken dla Was

Offline

 

#7 2007-08-27 19:05:49

Szikaka

Ugh! Ughhh!

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

Komentator: na takie pytanie niestety nie moge odpowiedziec ale jak widac gra wystarczajaca ilosc zeby sobie calodobowo radzic z nielegalnymi graczami Druzyna swiatla to mit, z nazwy sa tymi dobrymi, a jak kazda gildia dbaja tylko o wlasne dupska.

Dimek: pierdolenie dla zaliczonego posta czy poprostu lubisz? nie masz zielonego pojecia co piszesz i najezdzasz na moje kochane ograski te zoltki to w wiekszosci sekondy, albo gracze ktorzy ponosza odpowiedzialnosc za wlasne decyzje - jak sie okazuje bledne. Jakos nie pojawiales sie w okolicy bronic plebsu. Troche by byla wioska gdybys zlapal w czape od lamusow nie?

Offline

 

#8 2007-08-27 19:12:23

SuperPig

Pierwsze kroki

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

Huh, wyzwanko ? Chce byc sekundantem ;]



Czekam reakcji Dimka ;]


"Bede soba nawet jesli skoncze liczac drobe w kubku"
"O jutrze nie mysle bo przedemna jeszcze dzisiaj"

"Z radosnym usmiechem podazam przez czas, z fifka w reku"

Offline

 

#9 2007-08-27 19:13:54

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

Pojawialem sie jak bylem w zakonie. Teraz nie mam wojny z ogrami, to zlewam.
Wiem ze ogry sa cienkie i tyle. Nie bylo zadnej srogiej akcji z ich strony, tylko zajebanie 10 zoltkow czy tam secondow na niewiele wie (jaka roznica?).
Terror srogi

Ostatnio tylko raz przeszedlem sie z ztkami do Bogen to zabilismy dwa ogry po drodze ale nie wiem czy ok.

Brygu, Torgen, Ovvi i Thargan przybywaja za toba z polnocnego-zachodu.
Atakujesz ------> zlosliwego laciatego ogra.
Brygu atakuje zlosliwego laciatego ogra.
Torgen atakuje zlosliwego laciatego ogra.
Ovvi atakuje zlosliwego laciatego ogra.
Thargan atakuje zlosliwego laciatego ogra.
> se
Ovvi zgrzytajac wsciekle zebami uderza raz po raz ostrzami toporow o siebie, krzesajac przy tym snopy iskier. I wtem z donosnym rykiem rzuca sie do przodu, zasypujac zlosliwego laciatego ogra huraganem skosnych ciec. Jego topory migaja niczym blyskawice, bezlitosnie kaleczac cialo przeciwnika. Po chwili napastnik odskakuje w tyl, przeciaglym charczeniem wyrazajac dzikie zadowolenie z zadanych ran.
Ovvi wykonuje solidny zamach ciezkim jednorecznym toporem, powaznie godzac zlosliwego laciatego ogra w nogi.
     5 walnales zlosliwego laciatego ogra - rozlegle obrazenia
Uspokajasz sie.
Brygu wykonuje solidny zamach ciezkim jednorecznym toporem, powaznie godzac zlosliwego laciatego ogra w korpus.
Brygu z furia naciera na zlosliwego laciatego ogra i biorac potezny zamach uderza na oslep ciezkim jednorecznym toporem. Ostrze jego broni masakruje przeciwnika, nieomal przerabujac go na pol.
Zlosliwy laciaty ogr polegl.
Kolejny trup.
Brygu zabil zlosliwego laciatego ogra.
Zlosliwy laciaty ogr zdejmuje otwarty skorzany plecak.
Zlosliwy laciaty duch ogra uciekl ci.
Zlosliwy laciaty duch ogra podaza na poludniowy-wschod.

chwile pozniej

Brygu napina miesnie karku, az grube zyly wystepuja mu na ramiona i ze zdwojona sila rusza w kierunku zoltookiego wasatego ogra. Zbijajac w biegu nieudolny cios przeciwnika wpada na niego i pieniac sie z wscieklosci rabie nieprzytomnie do chwili, gdy martwe cialo pada glucho na ziemie.
Zoltooki wasaty ogr polegl.
Kolejny trup.
Brygu zabil zoltookiego wasatego ogra.

A czemu zaatakowalismy? Bo ogry w uber sie panosza to kazdy w morde dostal ktorego spotkalismy.

Offline

 

#10 2007-08-27 19:16:01

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

IN YOUR FACE!

Offline

 

#11 2007-08-27 19:33:19

SuperPig

Pierwsze kroki

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

A nie ma na nich dobrego expa ? ;d Jakby podkrecili expa za gracza z OK by bylo expowisko


"Bede soba nawet jesli skoncze liczac drobe w kubku"
"O jutrze nie mysle bo przedemna jeszcze dzisiaj"

"Z radosnym usmiechem podazam przez czas, z fifka w reku"

Offline

 

#12 2007-08-27 19:47:07

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

No to moze by ktos tam chodzil, a tak to chyba nie ma po co.
Raz dostalem w leb od ok, ale dlatego ze sie wycienczyl bo na poczatku uciekal i goniac go obrywal bomby, ale potem sie zatrzymal i mi wklepal. hyhy
http://puszka.org.pl/~dimek/gurg.txt
prosze dowod! Wiecej njuansow z uciekaczmi przed banda zlych wypasionych ogrow nie mialem, i nie slyszalem.
No czasami jakis glad z drzewem polegnie, ale ty to powod? I tak wiadomo ze najlatwiej sprzet wyjac z glada.

Offline

 

#13 2007-08-27 20:37:21

Szikaka

Ugh! Ughhh!

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

To ze nie miales 'niuansow' ty nie znaczy, ze nie mieli inni kolezko. W kazdej gildii padaja jacys ludzie - jedni mniej inni wiecej, bo sa Torgenami wlasnego stowarzyszenia. Wcale to nie znaczy, ze mozesz stwierdzic, ze lani sa tylko GP na niskich poziomach tzw zoltki. Dla mnie zoltkiem nie jest ktos kto ma swojaka albo wyzej tym bardziej, ze z umami jestem minimalnie ponad zawod AJ. Nie masz pojecia Dimek jakie fragi zdobyla ogrza na ZAWODOWCACH, a rozsiewasz jakies kretynskie plotki, ktore jak zwykle najbardziej przemawiaja do tlumow. Niby mi to powiewa... ALE to ze placze kilku GP bo zostali zabici, do tego placze pare sekondow bo tez zostali zabici przez tych chamow z gor + pare zgonow ogrow o ktorych sie dowiedziales - wcale nie oznacza, ze w tym czasie OK nie pacnelo troche wielkich zawodowcow, bo z tego co sie orientuje, a orientuje sie calkiem przyzwoicie to jest spory okres czasu w jakim zakon czy inne MC mialo sporo slabsze osiagniecia.

Offline

 

#14 2007-08-27 20:44:02

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

bywa, chwala OK! sa rewelacyjni, no ale tak serio ostatnia dobra akcje z tego co pamietam to zabicie tancerza wojny na zbojach ale to bylo z 4-5 lat temu. ;P
Slyszalem ze jest bilans fragow OK, mozesz pokazac linka. wtedy sie wami pozachwycamy.

Offline

 

#15 2007-08-27 20:46:27

Dimek

Emigrant z Uralu

Punktów :   

Re: [IMP] Uber

btw. co trzeba spelnic zebym zostac wielkim zawodowcem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie prawnik budowlany rezerwacje on-line noclegów nad morzem